Lars Jonsson färglitografi

255517

JONSSON, Lars (född 1952): Ejdrar, signerad Lars Jonsson, 211/250, färglitografi, 43x63 cm

Rum 4

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (8 bud)
1364956
1 600
1364722
1361378
1 400
1359967
1359902
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.