Janos Kass serigrafi

255515

KASS Janos(1927-2010): Ur operascen, serigrafi, signerad och daterad-81, 86/100, 49x34 cm

Fack 7

Janos Kass serigrafi
Budhistorik (7 bud)
1364946
750
1364771
700
1364549
650
1364549
450
1364628

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.