Koppar Kina

255510

KOPPAR, 5 st, emalj, Kina, 1800-tal, dekor av polykroma blommor mot blå fond, höjd 4, diameter 5,5 cm

Smärre nagg och sprickor

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 31

Koppar Kina

Budhistorik (6 bud)
1365000
600
1364561
550
1364561
450
1364721
1364561

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.