Kommod

255508

KOMMOD, 1900-talets början, vitmålad med dekor av blommor, höjd 77, 78x38,5 cm

Slitage, sprickor och skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Kommod

Budhistorik (14 bud)
1365253
1365260
1365253
950
1365259
900
1365253

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.