Litografi Gillöga Storskär av Roland Svensson

255507

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad Roland S., färglitografi, p.t., ca 21x64 cm

Gulnad

Fack 14

Budhistorik (11 bud)
1364848
1364842
1364847
1364842
1 800
1364845
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.