Trädgårdsurnor 2 par

255504

TRÄDGÅRDSURNOR, 2 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd 23-25 cm

Slitage, rester av gjutning

Diverse

Rum 3

Trädgårdsurnor 2 par

Budhistorik (12 bud)
1364824
1 800
1364626
1 700
1364823
1 600
1364626
1364822
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.