Henrik Pieter Groen oljemålning

255502

GROEN, Piet (1886-1964) Svenskt skepp i hamn, olja på duk, signerad, 30,5x40,5 cm

Dukskada vid signatur

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (18 bud)
1363032
1362254
1362828
1362254
1 900
1362827
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.