Marie Louis Janssens oljemålning

255499

JANSSENS Marie Louis (1854-1930), Marint motiv, olja på pannå, signerad Marie Janssens, 37x46,5 cm

Konst

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
1365133
1 900
1364912
1 800
1364837
1 700
1360438
1 600
1362445
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.