Arthur de Breanski akvarell

255495

BREANSKI, Arthur de (England), Fjordlandskap, signerad och daterad 1897, akvarell, 38x86 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Arthur de Breanski akvarell

Budhistorik (1 bud)

1365112
2014-07-10 18:57:43

2014-07-10 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.