Danska silverskedar i silver

255494

KAFFESKEDAR samt SOCKERTÅNG, 16+1 dlr., silver, Danmark, i originaletui i läder, med inskriptionen "P. Hertz Juveleer Hjörnet af Kjöhmagergade og Kronprindsensgade Kjöbenhavn"

Monogramsignerad V.H., etui med skador, slitage

Silver

Monter 31

Danska silverskedar i silver

Budhistorik (2 bud)

1365100
1365023

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.