Arthur de Breanski akvarell

255493

BREANSKI, Arthur de (England), Fjordlandskap, signerad och daterad 1897, akvarell, 38x86 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Arthur de Breanski akvarell

Budhistorik (8 bud)
1365039
1362430
1362430
750
1365038
700
1362430
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.