Svenskt tenn bägare

255492

BÄGARE, 2 st, tenn, 1900-tal, Firma Svenskt tenn, höjd ca 12 cm

Buckla vid fot, slitage

Diverse, Design

Monter 31

Svenskt tenn bägare

Budhistorik (2 bud)

1364615
1364098

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.