Adolf Baumgartner-Stoiloff olja

255490

BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): "Der Gouverneur auf reisen", signerad, olja på pannå, 31x48 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (36 bud)
1365135
6 600
1359061
6 400
1365063
6 200
1359061
6 000
1365061
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.