Bord

255489

BORD, 1900-talets slut, sarg med 3 lådor, höjd ca 76, 191x90 cm

Smärre slitage

Rum 5

Bord

Budhistorik (5 bud)
1361925
1364803
1361925
1 600
1364799
1361925

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.