Nattljusstakar i koppar 1800-tal

255488

NATTLJUSSTAKAR, 2 st, koppar, 1800-talets första hälft, längd 22 cm

Något skeva, ena med bristning, slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 31

Budhistorik (11 bud)
1365189
1365118
1365118
1364649
850
1364648

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.