Spegellampett rokokostil

255487

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, ca 65x51 cm

Speglar

Rum 5

Spegellampett rokokostil
Budhistorik (16 bud)
1365158
950
1365145
900
1365157
900
1365145
850
1365111

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.