Aftonväska med börs i silver

255486

AFTONVÄSKA samt BÖRS, silver, 1900-talets första hälft, aftonväska med invändigt tyg, utfällbar börs, totalvikt ca 283 g

Börsen monogramsignerad HL

Silver, Diverse

Monter 31

Aftonväska med börs i silver

Budhistorik (5 bud)
1364704
1363605
1359496
850
1359009
1357568
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.