Paraplyställ

255484

PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blomster i underglasyrblått, höjd ca 41,5 cm

Mynning med nagg

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Rum 3

Paraplyställ

Budhistorik (3 bud)

1362649
1359233
1358267

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.