Marice Blanchard oljemålning

255482

BLANCHARD, Maurice (1903-1969): "L´Eglise Saint Pierre de Montmartre et le Sacre Coeur", signerad Maurice Blanchard, gouach på papper uppfodrat på pannåolja på pannå, ca 26x33 cm

Ej olja

Konst, Måleri

Fack 8

Marice Blanchard oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1365088
1362395
750
1365087
700
1362395
650
1365086
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.