Jugend fåtölj

255477

FÅTÖLJ, ek, 1900-talets första hälft, jugend, justerbart ryggstöd

Sprickor och slitage

Rum 6

Jugend fåtölj

Budhistorik (4 bud)

1364927
500
1364686
450
1364686
1360902

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.