Stolar 6 st

255474

STOLAR, 6 st, teak, 1900-talets mitt

Ett ben med lagning

Rum 8

Stolar 6 st

Budhistorik (3 bud)

1364961
1364960
1364958
600

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.