Christian Fredrik Swensson marinmålning

255446

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Lastning av segelskuta, signerad C. F. Swensson, olja på duk, 30,5x45 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1369062
4 200
1368989
1368921
1361175

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.