Sideboard/skåp

255441

SIDEBOARD/SKÅP, 1960-70-tal, jakarandafanér med kromade ben och dörrhandtag, etikettmärkt på insidan "Placage de Bois Dorigne, Fineer hout Van Natuurlijke oorsprong" höjd 120, 220x43 cm

Bruksslitage

Rum 6

Sideboard/skåp

Budhistorik (3 bud)

1361702
1357784
1 900
1357660
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.