Johan Christian Berger hans krets olja

255431

BERGER, Johan Christian, hans krets, 1800-talets mitt: "Segelfartyg i Antwerpens hamn", olja på duk, 108x143 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (37 bud)
1369652
37 000
1369647
36 000
1369650
36 000
1369647
35 000
1369644
34 000

Slutpris SEK:
37 000
3 726 EUR, 4 233 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.