Stolar Daniel Franzén

255404

STOLAR, 8 st, design Daniel Franzén Bunkerhill Productions 2012, bok, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS
Restaurang Tradition

Slitage

Möbler, Design

Rum 12

Stolar Daniel Franzén

Budhistorik (6 bud)
1364183
1 600
1364485
1364183
1 300
1364484
1364183

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.