Orientmatta

255368

ORIENTMATTA, kaukasisk Shirvan, galleri, ca 370x99 cm

Slitage, kortsida med skada, mindre skador, mindre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
1366445
14 000
1366371
13 500
1366371
12 500
1366443
12 000
1366371
8 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.