Fredrik Isberg från Franska Wärdshuset Djurgåren

255227

ISBERG, Fredrik (1846-1909): Gamla Franska Wärdshuset å Djurgården, akvarell, monogramsignerad, 10,5x15,5 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (13 bud)
1372202
1372206
950
1372202
850
1372204
1372202
700

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.