Fredrik Isberg från Franska Wärdshuset Djurgåren

255227

ISBERG, Fredrik (1846-1909): Gamla Franska Wärdshuset å Djurgården, akvarell, monogramsignerad, 10,5x15,5 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (13 bud)
1372202
1372206
950
1372202
850
1372204
1372202
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer