Karmstolar England

255151

KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, England, fanérade i mahogny, stoppade sitsar och ryggar i rött läder, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 4

Karmstolar England

Budhistorik (15 bud)
1365082
1365110
1365082
2 800
1365108
2 600
1365082
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.