Karmstolar England

255151

KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, England, fanérade i mahogny, stoppade sitsar och ryggar i rött läder, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 4

Karmstolar England

Budhistorik (15 bud)
1365082
1365110
1365082
2 800
1365108
2 600
1365082
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer