Antonio de Velez akvarell

255013

DE VELEZ Antonio (Spanien,1905-1969):"Brasilea", signerad, akvarell, 52x64 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Antonio de Velez akvarell

Budhistorik (2 bud)

1364895
1364894

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.