Bordspendyl

254987

BORDSPENDYL, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, marmor och bronserad mässing, vit emaljtavla med arabiska siffror samt blomdekor, höjd ca 40 cm

Marmor med skador, ej funktionstestad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 14

Bordspendyl

Budhistorik (17 bud)
1363705
1363232
1363252
1363232
1363251
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.