Målning

254979

RIMMER Gustav P (Danmark, 1904-1984): Fartyg i hamn, otydligt signerad, olja på duk, 69x98 cm

Gustav P Rimmer- Danmark - 1904-1984

Konst, Måleri

Rum 11

Målning

Budhistorik (8 bud)
1362616
1360529
1362615
1360529
1360489
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer