Målning

254979

RIMMER Gustav P (Danmark, 1904-1984): Fartyg i hamn, otydligt signerad, olja på duk, 69x98 cm

Gustav P Rimmer- Danmark - 1904-1984

Konst, Måleri

Rum 11

Målning

Budhistorik (8 bud)
1362616
1360529
1362615
1360529
1360489
450

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.