Yrjö Edelmann

254441

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann
Budhistorik (10 bud)
1379668
750
1379376
700
1379666
650
1379376
600
1379618
550

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.