Yrjö Edelmann

254441

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann
Budhistorik (10 bud)
1379668
750
1379376
700
1379666
650
1379376
600
1379618
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer