Yrjö Edelmann

254439

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Fack 3

Yrjö Edelmann
Budhistorik (12 bud)
1374062
850
1374061
1374058
750
1374055
700
1374057
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.