Karmstol stolar rotting

248143

KARMSTOL, STOLAR, 10 st, 1900-talets andra hälft, märkta Ligna Czechoslovakia, rotting och böjträ, varav 6 stolar med tygklädda utbytta sitsar

Skador, karmstolen med något skadad rotting

Rum 12

Karmstol stolar rotting

Budhistorik (23 bud)
1303628
2 400
1303374
1295950
1303373
1295950
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.