Mr Brainwash skulptur

242525

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Skulptur i form av sprayburk, signerad Mr Brainwash och numrerad 237/700, 19x6,5 cm

Konst, Skulptur

Monter 17

Mr Brainwash skulptur

Budhistorik (12 bud)
1297846
1295103
1295103
1 300
1295218
1295103

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.