Flintlåstrombon

228880

FLINTLÅSTROMBON, signerad Witteman a Giessen, pipa med oktagonalt kammarstycke och smedstämpel, graverat och signerat lås, valnötsstock med mässingsbeslag, längd 91 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Rum 2

Flintlåstrombon

Budhistorik (16 bud)
1245012
5 800
1244943
5 600
1235442
5 400
1244941
5 400
1235442
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.