Audemars Piguet herrarmbandsur

219816

AUDEMARS PIGUET, Royal Oak Day Date Moonphase, referens 25594SA.OO.0789SA, automatiskt herrarmbandsur med kalender, 1990-tal, verk AP caliber 2324/2825, 45 jewels, våffelmönstrad urtavla, datum, veckodag och månfas, boett med oktogonal urglasring och integrerad armlänk av guld och stål, diameter 36 mm, i originalbox med äkthetsintyg, service oktober 2012

Bruksslitage, urtavlan med obetydliga fläckar

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Budhistorik (17 bud)
1266682
38 000
1266674
37 000
1266680
36 000
1266674
35 000
1266264
34 000

Slutpris SEK:
38 000
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer