Audemars Piguet herrarmbandsur

219816

AUDEMARS PIGUET, Royal Oak Day Date Moonphase, referens 25594SA.OO.0789SA, automatiskt herrarmbandsur med kalender, 1990-tal, verk AP caliber 2324/2825, 45 jewels, våffelmönstrad urtavla, datum, veckodag och månfas, boett med oktogonal urglasring och integrerad armlänk av guld och stål, diameter 36 mm, i originalbox med äkthetsintyg, service oktober 2012

Bruksslitage, urtavlan med obetydliga fläckar

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Budhistorik (17 bud)
1266682
38 000
1266674
37 000
1266680
36 000
1266674
35 000
1266264
34 000

Slutpris SEK:
38 000
3 713 EUR, 4 343 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.