Bruno Liljefors kopia efter oljemålning

237367

LILJEFORS, Bruno (1860-1939), kopia efter, Orrspel, monogramsignerad och daterad 1912, olja på duk, 60x88 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
1220612
1 300
1212392
1220113
1212392
750
1217502
700

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.