Sixten Lundbohm akvarell

233862

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonn, monogramsignerad SL, akvarell, 17x13 cm

Fläck

Konst, Måleri

Monter 6

Sixten Lundbohm akvarell

Budhistorik (30 bud)
1192231
5 200
1192227
5 000
1192224
4 800
1192222
4 600
1192220
4 400

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.