Pelarbord 1800-tal

232532

PELARBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 74, 74x46 cm

Fanérskador, sprickor

Rum 5

Pelarbord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1171514
850
1171503
1171493
750
1171496
750
1171493
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.