Elis Ryberg olja

232527

RYBERG, Elis (1919-1985): "Trosa skärgård", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 48x59 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Elis Ryberg olja

Budhistorik (27 bud)
1171432
1171419
3 800
1171428
3 800
1171419
3 600
1171426
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.