Carl Gunne olja

232526

GUNNE, Carl (1893-1979): Vintervik, signerad och daterad Gunne -40, olja på duk, 52x79 cm

Ytmärken

Konst, Måleri

Rum 8

Carl Gunne olja

Budhistorik (8 bud)
1171354
600
1171192
550
1169680
500
1171186
500
1169680
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.