Carl Gunne olja

232524

GUNNE, Carl (1893-1979): Strandblommor, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 49x64 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Carl Gunne olja

Budhistorik (19 bud)
1171460
1 400
1171351
1 300
1171369
1171351
1171367

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.