Akvarell Gustaf Fredriksson

232523

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade skonerten "Carl Thorén", Brantevik, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 27,5x43,5 cm

Nautica/Technica

Rum 11

Akvarell Gustaf Fredriksson

Budhistorik (14 bud)
1212060
1211867
1 900
1212059
1 900
1211867
1 800
1209144
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.