Akvarell Gustaf Fredriksson

232522

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade skonerten "Lenita", Blidö, Capt. Södergren, Kolsvik, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 28x40 cm

Nautica/Technica

Rum 11

Akvarell Gustaf Fredriksson

Budhistorik (15 bud)
1198475
2 400
1211865
1198475
1211846
1 900
1198475
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.