Oljemålning

232520

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, Landskapsbild med kvarn, otydligt signerad, olja på duk, 28x39 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1170961
1169980
1161649
1161647
500
1160860

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.