Ring i guld

232518

RING, 18 k guld, 1920/30-tal, gammalslipade diamanter samt pärla, ringstorlek ca 17,5 mm

Skena något sned, slitage

Guld/Smycken

Ring i guld

Budhistorik (4 bud)

1171466
1160084
1160083
1158560

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.