Akvarell Gustaf Fredriksson

232513

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade barken "Dagmar", Blidö, Kapt. J. V. Englund, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 36x55 cm, historik om fartyget a tergo

Nautica/Technica

Rum 11

Akvarell Gustaf Fredriksson

Budhistorik (5 bud)
1211863
3 200
1206901
1198474
1198106
1196589

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.