Rune Jansson

232499

JANSSON, Rune (född 1918): "I midsommartider", (Galerie Aix),1982, 4 handkolorerade signerade originaletsningar, 12/99, etsningar och text i linnekassett

Rum 1

Rune Jansson

Budhistorik (13 bud)
1168469
900
1167042
850
1167349
1167042
750
1167348
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.