KG Nilsson färgserigrafi

232496

NILSON, K.G (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1969, färgserigrafi 85/110, 58x71 cm; oramad

Rum 1

KG Nilsson färgserigrafi
Budhistorik (1 bud)

1168744
2014-03-02 13:36:57

2014-03-02 kl 13:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.